Liva Orkinos Tatil Köyü Erdek Ocaklar, Tesettürlü tatil köyü

Tatil Köyünde 8 suit, 48 standart olmak üzere toplam 56 oda vardır. Odaların tamamı deniz manzaralı ve balkonludur. Erkeklere ve bayanlara ayrı havuz vardır. Çocuklar için de ayrı yüzme havuzu vardır. Spor kompleksi, halı saha, tenis kortu, fitness center, masa tenisi gibi aktiviteler mevcuttur. Dindar ailelere yönelik olduğu için mescit unutulmamış. Tam pansiyon hizmet vermektedir.

Oda Özellikleri nasıl?
Standart odalarda bir adet çift kişilik yatak ve ayrı bir bölmede iki adet tek kişiik yatak vardır. Odalarda Televizyon, klima, telefon, 24 saat sıcak su ve minibar vardır.

Hangi aktiviteler var?
Deniz ve Kumsal, Havuzlar ve Aquaparklar, Erkeklere özel yüzme havuzu ve aqupark, Bayanlara özel yüzme havuzu, Çocuklara özel yüzme havuzu ve aquapark, Sportif aktiviteker, Halısaha, Tenis Kortu, Fitness, Masa Tenisi

Nasıl gidilir? İstanbul Yenikapı'dan Bandırma'ya feribot veye deniz otobüsüyle ulaşabilirsiniz. Bandırma'dan sonra arabayla yarım saatlik bir mesafededir Ocaklar. Diğer şehirlerden Erdek'e otobüsle gitmeniz mümkündür. Erdek'ten Ocaklar'a dolmuşlarla gidilebilir.

Telefon: 0266 847 58 11

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder