Fethiye hakkında genel bilgi

Ülkemizin sessiz ve hırçın çocuğudur Fethiye.İnsan önce alışamaz bu sessiz ve hırçın çocuğa ama kısa zamanda müdavimi olur , adeta kendine aşık eder.Ege ve Akdeniz'in kesiştiği bu güzel yerde yaşamak için binlerce sebep vardır.
Masmavi denizi eşsiz adaları hayallerinizi süsleyecek bir tatil imkanı sunmaktadır.Fethiye'yi diğer tatil bölgelerimizden ayıran en önemli özelliği ise meşhur çam ormanları ve temiz havasıdır.
Fethiye'ye gittiğinizde aşıklar tepesine muhakkak çıkıp şehrin mükemmel manzarasına bakın insanı adeta büyülüyor.

Bir çok köşe yazarının fethiye'deki eğlence hayatını beğenmemesinin aksine fethiyede sabah olmuyor birbirinden güzel clublar,barlar eğlenmeniz için hazır durumda en güzel yanı ise fethiyede sizi rahatsız eden keyfinizin kaçmasını sağlayacak tipler yok tatil bölgelerine göre fethiye gerçekten elit bir kitleye hitap ediyor.

8 yorum:

 1. fethiye harika süperrrrrrrr her insan evladının mutlaka görmesi gereken yerlerin başını çeker.

  YanıtlaSil
 2. 6 senedir Fethiyeden başka yerde tatil yapamıyorum ve en kısa zamanda Fethiyeye yerleşmek istiyorum

  YanıtlaSil
 3. Merhaba paylaşımınız için tşkler.İmkanın olup türkiyenin her yerini gezmek sanırım herkesin hayalidir.Dekorasyon işleri yapıyoruz.Bu sebeble sık sık akdenizde bulunduk.Özellikle marmaris.Herkese tavsiye ederim

  YanıtlaSil
 4. merhaba arkadaslar,fethiyede ve ölü denizde askerlik yaptım 10 ayımı orada geçirdim,eger fethiyeye giderseniz mutlaka uzunyurt köyüne,kelebekler vadisine gemiler adasına kaya köye gidin(buralar benim görüpte hoşuma giden yerler mutlaka gidip göremediğim o kadar daha güzel yerler vardır).Alkol ve gece hayatınıda seviyorsanız hisarönü veya belceğiz mahallesinde mutlaka zaman gecirin. herkese iyi tatiller iyi geziler arkadaslar.
  haftayada bursaya gidicem sizlerden oranın gezilicek yerleri varmı varsa isimlerini istiyorum??????

  YanıtlaSil
 5. Merhaba,

  http://www.tatilyerlerim.com/2009/03/bursada-gorulecek-gezilecek-yerler.html

  Bu bağlantıda Bursa ile ilgili bazı bilgilere ulaşabilirsiniz.

  İyi tatiller

  YanıtlaSil
 6. fethiye hayallerim şehri gelemedim sana bir tülü imkansızlıklar bırakmadı peşimi geleceğim belki ecelim orda o yüzden bukadra çok istiyorum seni görmeyi kaçıp geleceğim san birgün ama birgün mutlaka...

  YanıtlaSil
 7. Fethiye deyince akla ölüdeniz ve tarihi yerleri gelir ülkemizde çok gezilecek yerler var ama Fethiyenin tarihi coğrafi konumu bir başka daha,insanı büyüleyen misafirperverlikleri halkının cana yakın davranışları takdire şayandır görmek gezmek ondan sonra yorum yapmak en güzeli, ben bir Fethiye sevdalısı olarak herkese tavsiye ederim.

  YanıtlaSil
 8. finikeyi hiç tanımıyorsunuz temiz havası 20 km. ince kum halka açık plajı portakalı NAR I hrtürlü kışın yetiştirilen sebzeleri arykanda ,zengeder gibi tarih şahitligi yapan mirasları 35 km. kuzeyinde karla kaplı ulaşımı olan yaylaları anadolu mozikgi olan insanları hayatın en ucuz yeri olması insanların burayı tanımalarını seveceklerini ve kalacaklarına inanıyorum...

  YanıtlaSil