En iyi balayı otelleri, 5 yıldızlı balayı otelleri

Balayı tatilerini unutulmaz kılmak isteyen çiftler için önerebileceğimiz birkaç otel:

Hotel Baia Bodrum


Bodrumdaki otel havaalanına km uzaklıkta olup 5 yıldızlıdır. Balayı çiftlerine özel indirimler uygulanmata ve herşey dahi sistemiyle hizmet vermektedir.

Palm Beach Hotel Kıbrıs


Kıbrıs, belki de balayı geçirilebilecek en güzel ülkelerden birisidir. Sadece Türkiye'den değil, Avrupa ülkelerinden de birçok evli çift balayıları için Kıbrısa gidiyor. Magosa'daki Palm Beach Hotel Kıbrıs'ın en güzel otellerindendir.

Çesme Sheraton Resort and Spa


Çeşme'deki otel beş yıldızlı olup ultra herşey dahil sistemiyle çalışmaktadır. Balayı çiftlerine özel odalar ve imkanların sunulduğu otel deniz kıyısındadır ve plajı ve havuzlarıyla harika bir tatil yeridir.

Hillside Beach Resort


Fethiye'deki oteller içinde balayınızı geçirebileceğiniz en muhteşem otellerden olan Hillside Beach Club 5 yıldızlı otel sınıfındadır. Balayı için indirim seçenekleri mevcuttur.

Otel Turunc Marmaris


Muğla Marmaris'de, Turunç beldesindeki otel Türkiye'nin en güzel koylarından birinde bulunuyor. Çam ağaçlarıyla kaplı alanda ve deniz kıyısında olan otel plajı, havuzları ve diğer aktiviteleriyle balayı çiftleri için biçilmiş kaftan.

Club Voyage Sorgun Select


Ultra herşey dahil sistemiyle dört dörtlük bir balayı geçirmek isteyen çiftler için ideal bir otel. Yeşil ve mavinin iç içe geçtiği, bol oksijenli bir ortamda bulunan otel beş yıldızlı olup uzun ve kumluk bir sahile sahiptir.

Robinson Select Maris


Marmaris'deki otel balayı çiftlerine indirim yapıyor. 5 yıldızlı otelde konaklamak isteyen yeni evli çiftler indirimlerden faydalanabilirler.

Ceylan Intercontinental Resort Kemer


Kemer'deki otel 5 yıldızlı olup 250 uzunluğunda plajı, delux oda ve suitleri, restoran ve barları ile balayı için çok güzel bir konaklama merkezidir. Balayı çiftleri için özel odalar hazırlanmakta ve balayı indirimleri uygulanmaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder