2008 kurban bayramı turları, tatili

2008 yılı tatilcilere cömert davranıyor. Ramazan bayramı tatili 9 günde çıkarılmıştı. Kurban bayramı tatilinin dokuz güne çıkarılacağına kesin gözüyle bakılıyor. Biliyorsunuz kurban bayramı 4 gündür ve bu dört gün hafta içine denk geliyor. Turizmciler şimdiden hazırlıklarına başlamışlar. Henüz karar veremeyenler için kurban bayramı alternatiflerini sıralayalım dedik.

Bu kurban bayramı soğuk kış günlerine denk geliyor. Kayak için sezon uygun olacaktır. Bolu Kartalkaya veya Uludağ bu mevsimde güzel olur.

9 gün az bir zaman değil, yurtdışı turları düşünebilirsiniz.

Memleketimiz ılıca ve kaplıcalar yönünden zengindir. Başta Pamukkale, Kızılcahamam olmak üzere gidebileceğiniz birçok termal otel mevcut.

Eğer erken rezervasyon yaptırır iseniz Akdeniz veya Ege sahillerindeki otellerde ucuz bir bayram tatili geçirebilirsiniz.

Aslına bakarsanız bayramlar tatil değildir, eş dost ve akrabayı ziyaret için vesiledir. Gelin görün ki modern zamanlarda yaşıyoruz. Hele büyük şehirlerde yaşayanlar günlük en az 2 saatlerini yollarda geçiriyor. Yorucu bir iş hayatı haliyle tatili özlüyor insan.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder